Kontakta oss

Sapa Building Systems

WICONA
Grusåsvägen 10
352 45 Växjö
Box 3127, 350 43 Växjö
Telefon: 0470-78 74 00
Fax: 0470-78 74 27
www.wicona.se
E-mail: wicona@wicona.se

Johan Strand

Landschef Sverige<br>
</BR>
</BR></BR>
Mobil: 070 255 63 61
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: johan.strand@sapagroup.com

Peter Järpemark

Distriktsansvarig<br>
<br>
Telefon: 08-578 887 77
Mobil: 070-310 67 37
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: peter.jarpemark@wicona.com

Johanna Thompsson

Kommunikations-/marknadsansvarig
</BR>
Telefon: 0470-78 74 21
Mobil: 070-131 87 97
Fax: 0470 -78 74 27

E-mail: johanna.thompsson@wicona.com

Charlotte Svensson

Ansvarig Innesälj<br><br><br>
Telefon: 0470-78 74 02
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@wicona.com

Fredrik Björkman<br>

Innesälj/ Skjutdörr WICSLIDE S
<br><br>
Telefon: 0470-78 74 04
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: fredrik.bjorkman@wicona.com

Markus Svensson

Head of Technical Support<br>
<br>
Telefon: 0470-78 74 10
Mobil: 070-310 67 21
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: markus.svensson@wicona.com

Krister Petersson

Teknisk säljsupport<br><br>
Telefon: 0470-78 74 14
Mobil: 070-691 91 95
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: krister.petersson@wicona.com

Stefan Olsson

Teknisk produktionssupport<br>
<br>
Telefon: 0470-78 74 11
Mobil: 070-600 54 56
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: stefan.olsson@wicona.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
<br>
Telefon: +46 470 78 74 13
Mobil: +46 701 47 18 38
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@wicona.com

Hogne Gylseth

Data integration/IT<br>
<br>
Telefon: 0470-78 74 16
Mobil: 070-376 93 29
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: hogne.gylseth@deltaservices.eu.com

Ulf Alfredsson

Project and product support manager
</BR>
Telefon: 0470-78 74 20
Mobil: 070-310 70 72
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: ulf.alfredsson@wicona.com

Annika Lindell

Ekonomichef
<br><br>
Telefon: 0470-78 74 23
Mobil: 070-282 03 15
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: annika.lindell@sapagroup.com

Sabina Krüger Nilsson

Ekonomi <br
</BR>
Telefon: 0470-78 74 24
Mobil: 072-145 21 31
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: sabina.krugernilsson@wicona.com

Carina Johnsson

Credit Controller
<br><br>
Telefon: 0470-78 74 25
Mobil: 072-202 72 80

E-mail: Carina.johnsson@sapagroup.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & ritningssupport<br><br><br><br>
Telefon: 0770-825 000
Fax: 0470-78 74 27
www.wicona.se
E-mail: wiconasupport@wicona.com

Denna webbplats använder cookies. För mer information, se vår integritetspolicy.