Kontakta oss

Sapa Building Systems

WICONA
Metallvägen
SE-574 81 Växjö
Telefon: 0470-78 74 00
Fax: 0470-78 74 27
www.wicona.se
E-mail: wicona@wicona.se

Johan Strand

Landschef Sapa Building Systems Sverige
Mobil: 070-255 63 61
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: johan.strand@hydro.com

Thomas Blom

Sales Manager WICONA Sverige
Telefon: 0383-942 41
Mobil: 070-546 37 25
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: thomas.blom@hydro.com

Peter Järpemark

Solution Sales
Telefon: 08-578 887 77
Mobil: 070-310 67 37
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: peter.jarpemark@hydro.com

Mikael Rhodin

Prescription Sales Manager
Telefon: 08-728 32 17
Mobil: 072-732 92 93

E-mail: mikael.rhodin@hydro.com

Charlotte Svensson

Ansvarig Innesälj
Telefon: 0470-78 74 02
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@hydro.com

Joakim Grapesjö

Innesälj
Telefon: 0470-78 74 03
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: joakim.grapesjo@hydro.com

Krister Petersson

Teknisk säljsupport
Telefon: 0470-78 74 14
Mobil: 070-691 91 95
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: krister.petersson@hydro.com

Stefan Olsson

Teknisk produktionssupport
Telefon: 0470-78 74 11
Mobil: 070-600 54 56
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: stefan.olsson@hydro.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
Telefon: 0470-78 74 13
Mobil: 070-147 18 38
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@hydro.com

Ulf Alfredsson

Business Unit Market Manager
Telefon: 0470-78 74 20
Mobil: 070-310 70 72

E-mail: ulf.alfredsson@hydro.com

Carina Johnsson

Credit Controller
Telefon: 0470-78 74 25
Mobil: 072-202 72 80

E-mail: Carina.johnsson@hydro.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & ritningssupport
Telefon: 0470-78 74 19
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: wiconasupport@wicona.com

Vi använder cookies för att din upplevelse av vår webbplats ska bli så bra som möjligt.
Om du fortsätter använda vår webbplats så ger du ditt medgivande till att cookies från wicona.se används. Läs mer om cookies