Kontakta oss

WICONA

Hydro Building Systems Sweden AB
Metallvägen 6
SE-574 83 Vetlanda
Telefon: 0470-78 74 00
Fax: 0470-78 74 27
www.wicona.se
E-mail: wicona@wicona.se

Johan Strand

Landschef Hydro Building Systems Sverige
Mobil: 070-255 63 61
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: johan.strand@hydro.com

Thomas Blom

Sales Manager WICONA Sverige
Telefon: 0383-942 41
Mobil: 070-546 37 25
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: thomas.blom@hydro.com

Peter Järpemark

Solution Sales
Telefon: 08-578 887 77
Mobil: 070-310 67 37
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: peter.jarpemark@hydro.com

Jörgen Persson

Prescription Sales
Telefon: +46 383 941 22
Mobil: +46 70 354 72 78

E-mail: jorgen.persson@hydro.com

Matilda Ronnfors

Teknisk Arkitektsupport
Telefon: 0383-943 45
Mobil: 072-454 87 63

E-mail: matilda.ronnfors@hydro.com

Charlotte Svensson

Ansvarig Innesälj
Telefon: 0470-78 74 02
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@hydro.com

Joakim Grapesjö

Innesälj
Telefon: 0470-78 74 03
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: joakim.grapesjo@hydro.com

Krister Petersson

Teknisk säljsupport
Telefon: 0470-78 74 14
Mobil: 070-691 91 95
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: krister.petersson@hydro.com

Stefan Olsson

Teknisk produktionssupport
Telefon: 0470-78 74 11
Mobil: 070-600 54 56
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: stefan.olsson@hydro.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
Telefon: 0470-78 74 13
Mobil: 070-147 18 38
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@hydro.com

Ulf Alfredsson

Business Unit Market Manager
Telefon: 0470-78 74 20
Mobil: 070-310 70 72

E-mail: ulf.alfredsson@hydro.com

Carina Johnsson

Credit Controller
Telefon: 0470-78 74 25
Mobil: 072-202 72 80

E-mail: Carina.johnsson@hydro.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & ritningssupport
Telefon: 0470-78 74 19
Fax: 0470-78 74 27

E-mail: wiconasupport@wicona.com

Linda Rydin

Communication Responsible
Telefon: +46 470 78 74 21
Mobil: +46 70 131 87 97

E-mail: linda.rydin@hydro.com

Denna webbplats använder cookies. För mer information, se vår integritetspolicy.