Kontakt

Sapa Building Systems

WICONA
Postboks 34 , 2027 Kjeller
Besøksadresse: Kjeller Vest 6, 2007 Kjeller
Telefon: 22 42 22 00
www.wicona.no
E-mail: wicona@wicona.no

Øystein Havik

Landssjef Norge
Mobil: 916 12 137

E-mail: oystein.havik@sapagroup.com

Frank Føleide

Distriktsansvarlig Vest/Midt/Nord
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 958 20 551

E-mail: frank.foleide@wicona.com

Dag Ove Pettersen

från Pål-Aksel Sletteng
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 908 09 808

E-mail: dagove.pettersen@wicona.com

Ragnhild Lokna Nygård

Byggteknisk rådgiver
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 452 55 016

E-mail: ragnhild.nygard@sapagroup.com

Johanna Thompsson

Kommunikasjons-/ markedsansvarlig
Telefon: +46 470-78 74 21
Mobil: +46 70-131 87 97
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: johanna.thompsson@wicona.com

Joakim Grapesjö

Innesalg
Telefon: +46 470-78 74 03
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: joakim.grapesjo@wicona.com

Fredrik Björkman

Innesalg/ Skyvedør WICSLIDE S
Telefon: +46 470-78 74 04
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: fredrik.bjorkman@wicona.com

Charlotte Svensson

Leder Innesalg
Telefon: +46 470-78 74 02
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@wicona.com

Markus Svensson

Head of Technical Support
Telefon: +46 470-78 74 10
Mobil: +46 703 106 721
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: markus.svensson@wicona.com

Krister Petersson

Teknisk salgsupport
Telefon: +46 470-78 74 14
Mobil: +46 706 919 195
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: krister.petersson@wicona.com

Kjell Minge

Teknisk salgsupport
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 907 98 517

E-mail: kjell.minge@wicona.com

Stefan Olsson

Teknisk produksjonsupport
Telefon: +46 470-78 74 11
Mobil: +46 706 005 456
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: stefan.olsson@wicona.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
Telefon: +46 470 78 74 13
Mobil: +46 701 471 838
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@wicona.com

Hogne Gylseth

Data integration/IT
Telefon: +46 470-78 74 16
Mobil: +46 703 769 329
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: hogne.gylseth@deltaservices.eu.com

Ulf Alfredsson

Project and product support manager
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: +46 703 107 072

E-mail: ulf.alfredsson@wicona.com

Annika Lindell

Økonomisjef
Telefon: +46 470 78 74 23
Mobil: +46 702 820 315
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: annika.lindell@sapagroup.com

Sabina Krüger Nilsson

Økonomi
Telefon: +46 470-78 74 24
Mobil: +46 721 452 131
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: sabina.krugernilsson@wicona.com

Carina Johnsson

Credit Controller
Telefon: +46 470 78 74 25
Mobil: +46 722 027 280
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: carina.johnsson@sapagroup.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Telefon: 81 53 45 00
Fax: +46 470-78 74 27
www.wicona.no
E-mail: wiconasupport@wicona.com

Vi bruker informasjonskapsler for at din opplevelse av vår hjemmeside skal bli så god som mulig.
Fortsetter du å bruke vår hjemmeside gir du samtidig ditt samtykke til at informasjonskapsler fra wicona.no benyttes. Les mer om informasjonskapsler.