Kontakt

Hydro Building Systems

WICONA
Postboks 34 , 2027 Kjeller
Besøksadresse: Kjeller Vest 6, 2007 Kjeller
Telefon: 22 42 22 00
www.wicona.no
E-mail: wicona@wicona.no

Dag Ove Pettersen

Landssjef Norge
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 908 09 808

E-mail: dag.ove.pettersen@hydro.com

Frank Føleide

Distriktsansvarlig
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 958 20 551

E-mail: frank.foleide@hydro.com

Kristian Sivertsen

Prosjekt-/arkitektsupport
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 906 98 148

E-mail: kristian.sivertsen@hydro.com

Trude Steen

Markedskoordinator
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 995 32 751

E-mail: trude.steen@hydro.com

Ragnhild Lokna Nygård

Byggteknisk rådgiver
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 452 55 016

E-mail: ragnhild.nygard@hydro.com

Kjell Minge

Teknisk salgsupport
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 907 98 517

E-mail: kjell.minge@hydro.com

Krister Petersson

Teknisk salgsupport
Telefon: +46 470 78 74 14
Mobil: +46 70 691 91 95

E-mail: krister.petersson@hydro.com

Charlotte Svensson

Leder Innesalg
Telefon: +46 470 78 74 02

E-mail: charlotte.svensson@hydro.com

Joakim Grapesjö

Innesalg
Telefon: +46 470 78 74 03

E-mail: joakim.grapesjo@hydro.com

Ulf Alfredsson

Business Unit Market Manager
Telefon: +46 470 78 74 20
Mobil: +46 70 310 70 72

E-mail: ulf.alfredsson@hydro.com

Stefan Olsson

Teknisk produksjonsupport
Telefon: +46 470 78 74 11
Mobil: +46 706 005 456

E-mail: stefan.olsson@hydro.com

Linda Rydin

Kommunikasjons-/ markedsansvarlig
Telefon: +46 470 78 74 21
Mobil: +46 70 131 87 97

E-mail: linda.rydin@hydro.com

Andreas Lindahl

Customer Software Support
Telefon: +46 383 941 37
Mobil: +46 72 215 79 04

E-mail: andreas.lindahl@hydro.com

Carina Johnsson

Credit Controller
Telefon: +46 470 78 74 25
Mobil: +46 72 202 72 80

E-mail: carina.johnsson@hydro.com

Ingela Kaspersson

Kredithandläggare
Telefon: +46 383 944 95
Mobil: +46 72 142 98 44

E-mail: ingela.kaspersson@hydro.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Telefon: 22 42 22 00

E-mail: wicona@wicona.no

Denne nettsiden bruker cookies. For mer informasjon, se vår personvernpolicy