Kontakt

Hydro Building Systems

WICONA
Postboks 34 , 2027 Kjeller
Besøksadresse: Kjeller Vest 6, 2007 Kjeller
Telefon: 22 42 22 00
www.wicona.no
E-mail: wicona@wicona.no

Johan Strand

MD & Sales Director Nordic & Baltic
Mobil: +46 70 255 63 61

E-mail: johan.strand@hydro.com

Thomas Blom

Sales Manager Nordic
Mobil: +46 70 546 37 25

E-mail: thomas.blom@hydro.com

Frank Føleide

Distriktsansvarlig
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 958 20 551

E-mail: frank.foleide@hydro.com

Kristian Sivertsen

Prosjekt-/arkitektsupport
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 906 98 148

E-mail: kristian.sivertsen@hydro.com

Trude Steen

Markedskoordinator
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 995 32 751

E-mail: trude.steen@hydro.com

Ragnhild Lokna Nygård

Byggteknisk rådgiver
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 452 55 016

E-mail: ragnhild.nygard@hydro.com

Krister Petersson

Teknisk salgsupport
Telefon: +46 470 78 74 14
Mobil: +46 70 691 91 95

E-mail: krister.petersson@hydro.com

Stefan Olsson

Teknisk produksjonsupport
Telefon: +46 470 78 74 11
Mobil: +46 706 005 456

E-mail: stefan.olsson@hydro.com

Charlotte Svensson

Indoor Sales
Telefon: +46 470 78 74 02

E-mail: charlotte.svensson@hydro.com

Joakim Grapesjö

Indoor Sales
Telefon: +46 470 78 74 03

E-mail: joakim.grapesjo@hydro.com

Ulf Alfredsson

Marketing Manager North
Telefon: +46 470 78 74 20
Mobil: +46 70 310 70 72

E-mail: ulf.alfredsson@hydro.com

Caroline Jonson

Communication Manager North
Mobil: +46 76 113 97 98

E-mail: caroline.jonson@hydro.com

Hanne Sofie Bjørkestøl

Digital Marketing Manager North
Mobil: +47 979 696 36

E-mail: hanne.sofie.bjorkestol@hydro.com

Andreas Lindahl

Customer Software Support
Telefon: +46 383 941 37
Mobil: +46 72 215 79 04

E-mail: andreas.lindahl@hydro.com

Carina Johnsson

Credit Controller
Telefon: +46 470 78 74 25
Mobil: +46 72 202 72 80

E-mail: carina.johnsson@hydro.com

Ingela Kaspersson

Kredithandläggare
Telefon: +46 383 944 95
Mobil: +46 72 142 98 44

E-mail: ingela.kaspersson@hydro.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Telefon: 22 42 22 00

E-mail: wicona@wicona.no

Denne nettsiden bruker cookies. For mer informasjon, se vår personvernpolicy