Kontakt

Sapa Building Systems

WICONA
Postboks 34 , 2027 Kjeller
Besøksadresse: Kjeller Vest 6, 2007 Kjeller
Telefon: 22 42 22 00
www.wicona.no
E-mail: wicona@wicona.no

Dag Ove Pettersen

Landssjef Norge
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 908 09 808

E-mail: dag.ove.pettersen@hydro.com

Frank Føleide

Distriktsansvarlig
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 958 20 551

E-mail: frank.foleide@hydro.com

Kristian Sivertsen

Prosjekt-/arkitektsupport
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 906 98 148

E-mail: kristian.sivertsen@hydro.com

Trude Steen

Markedskoordinator
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 995 32 751

E-mail: trude.steen@hydro.com

Ragnhild Lokna Nygård

Byggteknisk rådgiver
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 452 55 016

E-mail: ragnhild.nygard@hydro.com

Kjell Minge

Teknisk salgsupport
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: 907 98 517

E-mail: kjell.minge@hydro.com

Joakim Grapesjö

Innesalg
Telefon: +46 470-78 74 03
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: joakim.grapesjo@hydro.com

Charlotte Svensson

Leder Innesalg
Telefon: +46 470-78 74 02
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@hydro.com

Linn Cecilie Gjelseng

Salgstrainee / innesalg
Mobil: 454 73 291

E-mail: linn.cecilie.gjelseng@hydro.com

Stefan Olsson

Teknisk produksjonsupport
Telefon: +46 470-78 74 11
Mobil: +46 706 005 456
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: stefan.olsson@hydro.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
Telefon: +46 470 78 74 13
Mobil: +46 701 471 838
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@hydro.com

Krister Petersson

Teknisk salgsupport
Telefon: +46 470-78 74 14
Mobil: +46 706 919 195
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: krister.petersson@hydro.com

Ulf Alfredsson

Business Unit Market Manager
Telefon: 22 42 22 00
Mobil: +46 703 107 072

E-mail: ulf.alfredsson@hydro.com

Carina Johnsson

Credit Controller
Telefon: +46 470 78 74 25
Mobil: +46 722 027 280
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: carina.johnsson@hydro.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Telefon: 22 42 22 00

E-mail: wicona@wicona.no

Vi bruker informasjonskapsler for at din opplevelse av vår hjemmeside skal bli så god som mulig.
Fortsetter du å bruke vår hjemmeside gir du samtidig ditt samtykke til at informasjonskapsler fra wicona.no benyttes. Les mer om informasjonskapsler.