Kontakt

Sapa Building Systems

WICONA
Postboks 34 , 2027 Kjeller
Besøksadresse: Kjeller Vest 6, 2007 Kjeller
Phone: 22 42 22 00
www.wicona.no
E-mail: wicona@wicona.no

Øystein Havik

Landssjef Norge
Mobile: 916 12 137

E-mail: oystein.havik@sapagroup.com

Frank Føleide

Distriktsansvarlig Vest/Midt/Nord
Phone: 22 42 22 00
Mobile: 958 20 551

E-mail: frank.foleide@wicona.com

Dag Ove Pettersen

från Pål-Aksel Sletteng
Phone: 22 42 22 00
Mobile: 908 09 808

E-mail: dagove.pettersen@wicona.com

Ragnhild Lokna Nygård

Byggteknisk rådgiver
Phone: 22 42 22 00
Mobile: 452 55 016

E-mail: ragnhild.nygard@sapagroup.com

Johanna Thompsson

Kommunikasjons-/ markedsansvarlig
Phone: +46 470-78 74 21
Mobile: +46 70-131 87 97
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: johanna.thompsson@wicona.com

Joakim Grapesjö

Innesalg
Phone: +46 470-78 74 03
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: joakim.grapesjo@wicona.com

Fredrik Björkman

Innesalg/ Skyvedør WICSLIDE S
Phone: +46 470-78 74 04
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: fredrik.bjorkman@wicona.com

Charlotte Svensson

Leder Innesalg
Phone: +46 470-78 74 02
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@wicona.com

Markus Svensson

Head of Technical Support
Phone: +46 470-78 74 10
Mobile: +46 703 106 721
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: markus.svensson@wicona.com

Krister Petersson

Teknisk salgsupport
Phone: +46 470-78 74 14
Mobile: +46 706 919 195
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: krister.petersson@wicona.com

Kjell Minge

Teknisk salgsupport
Phone: 22 42 22 00
Mobile: 907 98 517

E-mail: kjell.minge@wicona.com

Stefan Olsson

Teknisk produksjonsupport
Phone: +46 470-78 74 11
Mobile: +46 706 005 456
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: stefan.olsson@wicona.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
Phone: +46 470 78 74 13
Mobile: +46 701 471 838
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@wicona.com

Hogne Gylseth

Data integration/IT
Phone: +46 470-78 74 16
Mobile: +46 703 769 329
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: hogne.gylseth@deltaservices.eu.com

Ulf Alfredsson

Project and product support manager
Phone: 22 42 22 00
Mobile: +46 703 107 072

E-mail: ulf.alfredsson@wicona.com

Annika Lindell

Økonomisjef
Phone: +46 470 78 74 23
Mobile: +46 702 820 315
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: annika.lindell@sapagroup.com

Sabina Krüger Nilsson

Økonomi
Phone: +46 470-78 74 24
Mobile: +46 721 452 131
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: sabina.krugernilsson@wicona.com

Carina Johnsson

Credit Controller
Phone: +46 470 78 74 25
Mobile: +46 722 027 280
Fax: +46 470-78 74 27

E-mail: carina.johnsson@sapagroup.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Phone: 81 53 45 00
Fax: +46 470-78 74 27
www.wicona.no
E-mail: wiconasupport@wicona.com

Denne nettsiden bruker cookies. For mer informasjon, se vår personvernpolicy