Kontakt

Sapa Building Systems

WICONA
Julsøvej 1
DK-8240 Risskov
Telefon: 70 20 20 48
www.wicona.dk

Christian Jakobsen

Landechef Danmark
Telefon: 40 16 48 84
Mobil: 40 16 48 84

E-mail: christian.jakobsen@sapagroup.com

Henrik Sørensen

Salgschef
Telefon: 70 20 20 48
Mobil: 30 59 95 47

E-mail: henrik.sorensen@wicona.com

Daniel Piwodda

Salg & Teknisk Support
Telefon: 29 24 70 44
Mobil: 29 24 70 44

E-mail: daniel.piwodda@wicona.com

Charlotte Svensson

Intern salg ansvarlig
Telefon: +46 470 78 74 02
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@wicona.com

Joakim Grapesjö

Intern salg
Telefon: +46 470 78 74 03
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: joakim.grapesjo@wicona.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
Telefon: +46 470 78 74 13
Mobil: +46 701 47 18 38
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@wicona.com

Stefan Olsson

Teknisk produktionsupport
Telefon: +46 470 78 74 11
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: stefan.olsson@wicona.com

Ulf Alfredsson

Business Unit Market Manager
Telefon: +46 470 78 74 20
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: ulf.alfredsson@wicona.com

Carina Johnsson

Controller/ Kreditstyring
Telefon: +46 470 78 74 25
Mobil: +46 722 027 280

E-mail: carina.johnsson@sapagroup.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Telefon: 70 20 20 48

E-mail: wiconasupport@wicona.com

Vi anvender cookies for at din oplevelse af vores website skal blive så god som mulig.
Hvis du fortsætter med at anvende vores Website giver du din tilladelse til at cookies fra wicona.dk anvendes. Læs mere om cookies.