Kontakt

Hydro Building Systems

WICONA
Julsøvej 1
DK-8240 Risskov
Telefon: 70 20 20 48
www.wicona.dk

Christian Jakobsen

Landechef Danmark
Telefon: 40 16 48 84
Mobil: 40 16 48 84

E-mail: christian.jakobsen@hydro.com

Henrik Sørensen

Salgschef
Telefon: 70 20 20 48
Mobil: 30 59 95 47

E-mail: henrik.sorensen@hydro.com

Daniel Piwodda

Salg & Teknisk Support
Telefon: 29 24 70 44
Mobil: 29 24 70 44

E-mail: daniel.piwodda@hydro.com

Charlotte Svensson

Intern salg ansvarlig
Telefon: +46 470 78 74 02
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: charlotte.svensson@hydro.com

Joakim Grapesjö

Intern salg
Telefon: +46 470 78 74 03
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: joakim.grapesjo@hydro.com

Midhet Cirkic

Customer Software Support
Telefon: +46 470 78 74 13
Mobil: +46 701 47 18 38
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: midhet.cirkic@hydro.com

Stefan Olsson

Teknisk produktionsupport
Telefon: +46 470 78 74 11
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: stefan.olsson@hydro.com

Ulf Alfredsson

Business Unit Market Manager
Telefon: +46 470 78 74 20
Fax: +46 470 78 74 27

E-mail: ulf.alfredsson@hydro.com

Carina Johnsson

Controller/ Kreditstyring
Telefon: +46 470 78 74 25
Mobil: +46 722 027 280

E-mail: carina.johnsson@hydro.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Telefon: 70 20 20 48

E-mail: wiconasupport@wicona.com

Denne hjemmeside benytter cookies. For yderligere information se vores Fortrolighedspolitik.