Kontakt

Hydro Building Systems

WICONA
Julsøvej 1
DK-8240 Risskov
Telefon: 70 20 20 48
www.wicona.dk

Johan Strand

MD & Sales Director Nordic & Baltic
Mobil: +46 70 255 63 61

E-mail: johan.strand@hydro.com

Thomas Blom

Sales Manager Nordic
Mobil: +46 70 546 37 25

E-mail: thomas.blom@hydro.com

Henrik Sørensen

Salgschef
Telefon: 70 20 20 48
Mobil: 30 59 95 47

E-mail: henrik.sorensen@hydro.com

Daniel Piwodda

Salg & Teknisk Support
Telefon: 29 24 70 44
Mobil: 29 24 70 44

E-mail: daniel.piwodda@hydro.com

Stefan Olsson

Technical Production Support
Telefon: +46 470 78 74 11
Mobil: +46 70 600 54 56

E-mail: stefan.olsson@hydro.com

Charlotte Svensson

Indoor Sales
Telefon: +46 470 78 74 02

E-mail: charlotte.svensson@hydro.com

Joakim Grapesjö

Indoor Sales
Telefon: +46 470 78 74 03

E-mail: joakim.grapesjo@hydro.com

Ulf Alfredsson

Marketing Manager North
Telefon: +46 470 78 74 20
Mobil: +46 70 310 70 72

E-mail: ulf.alfredsson@hydro.com

Caroline Jonson

Communication Manager North
Mobil: +46 76 113 97 98

E-mail: caroline.jonson@hydro.com

Hanne Sofie Bjørkestøl

Digital Marketing Manager North
Mobil: +47 979 696 36

E-mail: hanne.sofie.bjorkestol@hydro.com

Carina Johnsson

Controller/ Kreditstyring
Telefon: +46 470 78 74 25
Mobil: +46 72 202 72 80

E-mail: carina.johnsson@hydro.com

Ingela Kaspersson

Debitorbogholderi
Telefon: +46 383 944 95
Mobil: +46 72 142 98 44

E-mail: ingela.kaspersson@hydro.com

Arkitektsupport

Teknisk rådgivning & tegningssupport
Telefon: 70 20 20 48

E-mail: wiconasupport@wicona.com

Denne hjemmeside benytter cookies. For yderligere information se vores Fortrolighedspolitik.